Máte pravidelný příjem, ale právě teď potřebujete větší hotovost, která prostě momentálně není na vašem účtu k dispozici? Je vám jasné, že za pár měsíců už by bylo po problému. Jenže vy jste v takové situaci, že prostě čekat nemůžete. Řešení je velice jednoduché. Stačí se rozhodnout, kterou nemovitost vložíte jako protihodnotu.
o Z její odhadní ceny můžete získat až sedmdesát procent.
Nebankovní hypotékou https://www.nebankovni-hypoteky-uvery.cz/nebankovni-hypoteky/si můžete konsolidovat půjčky, refinancovat hypotéku, vyplatit hrozící (nebo už probíhající) exekuce anebo jet na cestu kolem světa. Peníze můžete prostě použít na cokoliv chcete.
dohoda – úspěšné vyřešení problému

Žádný problém nehledejte

Nebankovní hypotéky jsou výhodné v mnoha směrech. Klienti jsou často příjemně překvapeni tím, že se u těchto produktů neplatí nic předem. Dalším příjemným překvapením je i možnost prodloužit dobu splácení až na čtyřicet let.
· Je tedy zřejmé, že splátky mohou být nastavené opravdu nízko.
Pokud ale budete chtít vše splatit předem, a tudíž před termínem, nemusíte se obávat žádných poplatků.
o Vaše obavy jsou zbytečné i v případě, že máte záznamy v některém z registrů dlužníků.
o Pro banku nejste bonitní, ale nebankovní poskytovatel vše posuzuje z trochu jiného hlediska.
palec nahoru – ok
Jestliže právě tohle byl problém, který zavinil odmítnutí v bance, pak dobu, po kterou budou trvat vaše záznamy, můžete snadno překlenout nebankovní hypotékou. A až potíže odezní, http://www.kafe.cz/rodina-a-domov/kdyz-maminky-boli-duse-poporodni-blues-odezni-psychoza-nikoliv-je-velmi-nebezpecna-36118.aspx můžete v klidu přejít do banky. Anebo zůstat. Rozhodnutí je vždy jen na vás a na vašem uvážení.
· Společně probereme veškeré možnosti a doporučíme řešení vaší situace.
· Řešení bude tedy přesně na míru, podle vašich představ.
· V úvahu budou brány vaše příjmy a tedy možnosti, jak půjčku splácet.
Ocenění nemovitosti zajistí i financuje poskytovatel.Další starost máte tedy vyřešenu.