Sex je vždy záležitostí dvou osob opačného pohlaví, pokud si odmyslíme všechny ostatní praktiky. V podstatě lze říci, že samotná soulož bez předehry trvá tak dlouho, dokud muž nevyvrcholí, v některých případech může partner vyvrcholit i vícekrát za sebou, ale to je skutečně jen výjimečně.

ženské tělo

Pokud žena stihne za tuto dobu dosáhnout svého vrcholu, mohou být oba aktéři spokojení, uvolnění, prožívat skutečnou extázi a vše, co k lidské sexualitě patří. Ale pokud to partnerka nestihne a k mužově ejakulaci dojde příliš rychle, přichází zklamání a pochopitelně zcela oprávněně obavy z nadcházejících sexuálních hrátek. Když je tento stav trvalý, může to znamenat i rozchod.

ženské nohy

Jak oddálit ejakulaci Erectmax a udržet erekci v potřebné kvalitě dlouhou dobu, než žena vyvrcholí, a nežli třeba dosáhne těch vrcholů víc?

Uspokojení partnerky – zamilovaná partnerka touží po tom uspokojit svého milého, a tak se mnohdy překotně snaží o orální sex a dráždění penisu, což právě může vést k předčasné ejakulaci. Promluvte si o tom, aby žena či dívka neměla pocit, že je sobecká, když přenechá aktivitu naopak na svém vyvoleném. Naučte vašeho muže dráždit vagínu a klitoris tak, jak vám to vyhovuje, ve vašem oblíbeném tempu a rytmu a s vašimi oblíbenými pohyby. Dopřejte si klidně orgasmus ještě před zasunutím penisu do pochvy.

Pravidelný sex – věnujte se pohlavním stykům častěji, než jen na výročí seznámení či na vánoce. Teď žertujeme, ale dvě soulože za týden, to je zoufale málo. Měli byste více trénovat a milovat se každý den, a jestliže je to možné, využijte optimální hodinu, kdy je k dispozici nejvíce hormonů, tedy mezi osmou a devátou hodinou ráno. Uvidíte, že ranní milování vás ještě více rozpálí.

Adaptogenní rostliny – sex může být ještě úžasnější s bylinkami, které nazýváme souhrnně jako adaptogeny. Pomáhají proti stresovým vlivům, udržují v optimální hladině všechny hormony a zabírají i proti předčasné ejakulaci a nedostatečné erekci.