Bydlení převážně ve městě, sebou nese množství hluku a ruchu nejenom přes den, ale i v noci. Ti, kteří mají to štěstí v neštěstí a bydlí uprostřed hlavní ulice, kde se točí nejvíce dění dobře ví, jaké je to úmorné a vyčerpávající, najít doma chvilku klidu. Bohužel už ani bydlení na vesnici sebou nenese poklidný a tichý život, ale množství aut a lidí (převážně mladých) dovede znepříjemnit hluk z okolí do stejné míry jako takové město.
stažená roleta

TICHO, KLID A SOUKROMÍ

Komfortním a zcela praktickým řešením, pro vás může být takzvaná venkovní roleta na vaše okna, přes které lze slyšet snad už úplně všechno. Pokud se díváte kolem sebe, určitě jste si ji všimli už na nějakém domku a snad i tiše záviděli. Venkovní roleta sebou přináší těsnění v podobě hluku a ruchu, se kterým se denně setkáváme, ale má i více funkcí, které bezpochyby oceníte za všech okolností.


1. STÍN – táto roleta vám nabízí dokonalý a jedinečný stín pro vaše okno, jelikož přes ní nepronikne žádný sluneční paprsek, který vás obzvláště v letním období tolik obtěžuje. Určitě vás potěší i fakt, že se díky ní vaše okno neohřeje a doma si udržíte příjemný chládek.


2. IZOLACE – samozřejmě, že především vás izoluje od veškerého hluku a rušného života venku, ale tým to nekončí. Díky této roletě si doma udržíte vaši teplotu bez možnosti unikání tepla, nebo chladu. Vaše okna úžasně utěsní a vy ušetříte i z energetické stránky a navíc bez práce z neustálého větrání v létě (které způsobuje zpravidla jen přívod teplého vzduchu) a těsnění, kterým se chráníte před možností úniku tepla v zimě.


okna s roletami
3.
BEZPEČNOSTnepřekonatelní vlastností, kterou oplývá táto roleta je fakt, že chrání váš dům před možností vloupání a vniknutí na váš pozemek. Je vybavena velice účinnou bezpečnostní bariérou, která vám zaručí, že se k vám nejenže nikdo nebude chtít dostat, ale se mu to ani nepovede. Táto roleta působí jako nedobytní prvek pro váš dům a zcela bezesporu to oceníte jako její hlavní vymoženost.