Poctivá čistá limonáda z přírodních produktů a bez zbytečných barviv nebo umělých sladidel. Opravdu poctivou chuť a vytříbenou vůni dostanete jenom z českých přírodních surovin. Ty pro vás poctivě sbíráme a vytváříme domácí limonády různých druhů a příchutí. Vždy čisté a jenom z pravých českých surovin. Plná chuť a domácí výroba je vždy zaručena https://www.nakliceno.cz/bezove-sirupy/.

bez

Černý bez a jeho výjimečné schopnosti

Už naše babičky a prababičky chodily na černý bez. Moc dobře věděly, jak jej využít. Zdravý a tělu prospěšný je totiž kořen, květy, plody ale i například listy, které se dají použít jako obklady. Ovšem dnešní doba je trochu jiná, hodně uspěchaná, takže v hektickém dnešním světě není moc místa na chození po loukách a zahradách, nebo po lesích a hledání přírodních zdrojů, zcela typických pro sirupy nebo jiné využití. Ovšem v našem případě je to trochu jinak. Zaměřujeme se právě na přírodu a produkty, které nám dává. Přírodní věci jsou zkrátka zdravé a také dobré.

§ Černý bez má navíc výjimečné účinky na lidské tělo. Používáme právě bobule, které působí skvěle při nachlazení, vyvolává pocení, ničí hnilobné bakterie a čistí zahleněné průdušky. Používá se při bolestech hlavy a zánětech. Dokonce tiší bolesti nervového původu. Má močopudné účinky a díky tomu pročistí vaše tělo.

bobule

Jenomže v dnešní době nemá nikdo čas na to, aby si dělal nějaký sirup z bobulí doma. Proto jsme si řekli, že to uděláme za vás! Můžete posoudit, jak se nám to povedlo!

§ Čistě domácí bezinková limonáda. Nepřidáváme do ní žádné chemikálie, konzervanty ani barviva či umělá sladidla. Čistá příroda v krásné a elegantní skleněné lahvi. Skvěle se hodí jako dárek. Obdarujte svého kamaráda, kamarádku, nebo rodinného příslušníka něčím výjimečným. Čistý zázrak z přírody, které povzbudí a ještě přidá na vaší fyzické zdatnosti! Tak si dejte na zdraví!