Důležitý je jejich přístup k příchozímu. Buďme upřímní, k zubaři se nikomu moc nechce a leckdo nechá problém dojít až do stádia velké bolesti a samozřejmě tím i delší léčby. Rozhodně se nebudu bát někoho, kdo bude mít příjemné vystupování a mohu mu důvěřovat. Samozřejmě naše myšlení je tak omezené, že se řekne slovo zubař a my vidíme, před sebou křeslo, které by bylo za jiných okolností určitě velmi příjemné, a pak osobu v bílém s vrtačkou v ruce. Velmi zkreslené představy.

ordinace

Pojďme se podívat za dveře estetického dentálního centra

Samozřejmě nebude překvapením nalézt ordinace. Poskytuje se zde stomatologické vyšetření pro děti i dospělé. Zubní lékaři liberec poskytují poradenství a péči v širší oblasti.

  1. Zubní implantáty – žádné broušení a pracují pouze s kvalitním materiálem.
  2. Protetika – díky mikroskopickému ošetření ani nepoznáte, že se prováděl nějaký zákrok. Pracuje se s vysokou přesností a díky použitému mikroskopu se zajistí detailnost.
  3. Zubní výplně – žádný amalgán a zbytečné vrtání, kdy se podaří odstranit i zdravou zubní tkáň. Vyvrtá se pouze kaz a vy odcházíte s kompozitní – bílou plombou. Samozřejmě je to i hezčí, protože plomba nijak nevyniká, ale barevně se shoduje se zubem.
  4. Endodontické vyšetření – opět nastupuje velký pomocník a to mikroskop. Prakticky se jedná o odstranění mrtvé tkáně z kanálku a jeho ošetření. Samozřejmě podle potřeby se provede i posílení samotného zubu, aby byl pevnější.
  5. Léčba paradentózy – jedná se o zánětlivé onemocnění dásní a závěsného aparátu. Je kromě zubního kazu jednou z nejčastějších nemocí dutiny ústní. Díky vybavení a poradenství, odchází mnoho vyléčených pacientů ze dveří zubní ordinace.
  6. Dentální hygienu – jedná se o profesionální čištění zubů. Odstranění zubního kamene, plaku a pigmentace nebude žádný bolestivý ani nepříjemný zásah. Přístroj, který se zde používá, je šetrný k zubní sklovině i dásním. Nemusí se ho obávat ani lidé, kteří jsou velmi citliví nebo nosí rovnátka.

vrtání

Prevencí a pravidelnou kontrolou můžeme mnohé scénáře přeměnit v příjemnou návštěvu zubní ordinace.