Stavíte, přestavujete, modernizujete? Pak vyhledejte pomoc bytového architekta, protože jen on vám dokáže se svými návrhy interiérový architekt Evalofa.cz posunou design vašeho obytného prostoru o level výše!

Neváhejte a dojednejte si schůzku s profesionálem a nebudete litovat. Bytový designér má spoustu neotřelých nápadů, které dokáže realizovat s přehledem vždy tam, kde budou „přesné“ a vyhovující. Nejde jen ale o to, aby váš byt či rodinný domek byl zařízen v posledním stylu módy a návštěvy se bály usednout do drahé sedací soupravy. Důležité je, aby to byl stále váš d o m o v.

návrh dům

Co je platný přepych, lesk a drahý nábytek – tím sice dosáhnete specifického designu, ale nemusí vám zákonitě vytvořit pocit domova a dělat vám radost.

Interiérový architekt si s vámi především promluví, vyslechne vaše přání, sny a touhy. Zjistí, jaké máte záliby a koníčky nejen vy, ale všichni členové celé rodiny. Jde o to, aby se ponořil do vaší „image“ a vytvořil pro vás právě takový domov, jaký si představujete, ale vyšperkovaný moderním designem, jež vás bude každodenně provázet, ale tak, že se budete doma cítit jako doma!

Designér pro vás vytvoří krásný a útulný domov, kam se budete rádi vracet a kde budete rádi pobývat nejen vy, ale i vaše celá rodina.

Každá místnost bude originál a bude odpovídat potřebám vašim či vašich dětí. Důležité jsou i úložné prostory, aby ti, kteří sportují a vyznávají aktivní sporty, mohli svá sportovní náčiní kde uschovat. Anebo vhodně umístit zajímavou klícku pro domácího mazlíčka.

domácí mazlíček

Tým profesionálních architektů Naplní vaše sny a rozvine vaše představy do funkčnosti a praktičnosti. Profesionální realizace změny vašeho bydlení sebou přináší neskutečný komfort, na jaký jste možná nebyli zvyklí, ale velmi rychle si na něho zvyknete.

Tým profesionálních architektů se postará – bude-li to vaše přání i o kompletní realizaci projektu včetně stavebního dozoru.