Vliv našeho cyklu

Určitě to znáte. Některé dny se cítíte skvěle, jste vyrovnaná a odhodlaná zvládnout jakýkoliv úkol. Jiné dny zase aranžujete dekorace po bytě a vytváříte útulno. A někdy byste nejraději nikoho neviděla a s nikým nemluvila, zalezla byste do postele a vylezla, až nebude svět tak černý. A většinou se toto vše děje během jednoho vašeho cyklu a to i přes to, že už třeba nemenstruujete. Nikdy jste si toho nevšimla? Je na čase začít.

měsíční_cyklus

Nahlédněte do sebe sama

Možná si říkáte, co je to za blbost. Jak by vás mohlo ovlivňovat nějaké cestující vajíčko? Zkuste si poctivě měsíc zapisovat své nálady, pocity, fyzickou sílu či energii. A možná se budete příští měsíc divit, jak podezřele se nálady a vaše energie podobají. Jediná rada je, buďte upřímná. Máte právo na to být veselá i podrážděná, unavená i nabytá. Od toho jsme ženy. Proč myslíte, že příroda zařídila to, že v době naší ovulace toužíme po milování? Anebo jste si nevšimli ani toho? Existují i publikace zabývající se ženskou cykličností. A pokud se o sobě chcete dozvědět něco opravdu do hloubky, vyrazte na vaginální mapování. Nejedná se o erotickou masáž https://mataharisalon.cz/cs/klasicka-eroticka-masaz. Mapování provádí člověk, který má psychologické či psychoterapeutické vzdělání a jeho snahou je zbavit vás psychických bloků pomocí mačkání bodů ve vagíně.

Jak s tím naložit

Ať už se rozhodnete si pořídit knihu, či vyrazíte k odborníkovi, aby vám pomohl zpracovat nějaké pro vás těžké téma, vezměte si z toho maximum. Začněte vnímat sebe samu a neignorujte potřeby, které vaše tělo žádá.

rovnováha_v_rukou

Když jste unavená, lehněte si. Udělejte jen to nejnutnější a dopřejte si odpočinek, ať máte sílu na další dny. Když máte chuť tvořit, tvořte. Vyrobte něco pěkného, z čeho budete mít vnitřně radost. Žijte naplno. Ne podle norem ve společnosti, nebo toho, co se od vás očekává, ale podle své vnitřní intuice. Každý má v rukou svůj život a záleží na nás, jaký bude.