Zánětlivým onemocněním dásní – parodontitidou – trpí dosti velké množství lidí. Je to působením baktérii, které jsou v plaku (povlaku) na zubech a samozřejmě i v zubním kameni. Většinou na tento zdravotní problém přicházíme ve chvíli, když nám při čištění zubů krvácí dásně.

Je štěstí, když lidé mají radost a usmívají se. A navíc, ten kdo má takzvanou“ vysmátou povahu“, s krásnými zdravými zuby, to je opravdu dar.

Citlivost zubů provázená bolestí, navíc krvácející dásně, to dokáže mnohé z nás velmi dlouho trápit. Pokud nám záleží na tom, abychom těmto bolestivým problémům zabránili, tak samozřejmě navštívíme co nejdříve svého zubního lékaře a pokud možno i specializované centrum, které se zaobírá dentální hygienou.

dítě

Je velmi důležité nejenom jak si zuby čistíte, zaleží nejenom na zubní pastě, ale především na kvalitním zubním kartáčku.

Na našich webových stránkách Dentales Cure se dozvíte, z jakého důvodu jsme se rozhodli pro výrobu jedinečného zubního kartáčku, který má velmi kvalitní a úžasně jemné štětinky, protože k výrobě využíváme nanotechnologii.

Naše zubní kartáčky Dentales Cure jsou na našem trhu pro své vlastnosti skutečně jedničkou z mnoha důvodů:

  • jsou nejjemnější, protože obsahují více jak 10 000 velmi ultra jemných štětin, které mohou být rovné nebo vlnité
  • zubní kartáček Dentales Cure je úžasně jemný a tím velmi šetrný k dásním, bolestivým krčkům, vůbec nenarušuje zubní sklovinu a dokonale vyčistí vaše zuby.

černý_zubní_kartáček

Navíc máte možnost si vybrat elegantní černý zubní kartáček nebo kartáček v barvě růžové nebo modré. Jejich rukověti jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného ABS plastu. Tyto zubní kartáčky jsou pro ústní hygienu naprosto dokonalé.

Už od útlého dětství se snažíme svým ratolestem vštípit do podvědomí správné čištění zubů ráno a večer. Ukazujeme jim, jak se to dělá, a kontrolujeme je do doby, než to pro ně bude vžitý rituál. Tak by to mělo být. Je to samozřejmě starost, mezitím už malí školáci chodí pravidelně na lékařské prohlídky k zubnímu lékaři, takže většina rodičů ví, jaký jejich děti mají chrup. Našim ultra jemným zubním kartáčkem můžete učit čistit zuby i vaše dítě od jednoho roku.