Nábytek do moderní domácnosti

moderní domácnost si žádá moderní nábytek, který ji bude krásně doplňovat. V módě jsou hlavně čisté linie, světlé barvy typu bílá, béžová krémová nebo třeba žlutá. Nejsou moderní ani různé lapače prachu, spíše čistý nábytek spolu s květinami a třeba fotografiemi. Na podlahách jsou moderní především podlahy, jako je vinil nebo plovoucí podlahy. Moderní domácnosti jsou především téměř bezúdržbové – abychom měli méně práce. Tím pádem je důležité mít doma co nejméně věcí navíc. Vhodné jsou třeba vestavěné skříně, které schovají hodně věcí, které bychom jinak měli běžně po bytě.

stará světnice

Nábytek po staru

pokud máte chatu, chalupu nebo třeba roubenku, bude se vám hodit kvalitní starší nábytek, nebo moderní masivní kousky. Starší kousky můžete jednoduše zrenovovat. Nábytek do roubenky https://svetpokladu.cz/vybaveni-chalup-chat-roubenek-a-srubu/ volte spíše masivní, přírodní dřevo, bez nátěru, nebo jen s přírodním lakem, bez barev. Můžete jej zkombinovat s látkami, které jsou tak trochu retro, jako jsou puntíky, různé přírodní vzory či třeba lněné tkaniny v přírodních barvách. Stejně tak nemusíte nakupovat nový jídelní servis, chalupu či chatu vám jednoduše doplní starší kousky třeba posbírané po rodině, budou působit stylově a doplňovat vzhled venkova.

roubenka

Nábytek na ven a do pergoly

Pokud máte pergolu, altán či jakýkoli jiný přístřešek, jistě jste si pořídili pohodlný nábytek, možná ten plastový. Více vhodný je masivní dřevěný nábytek na ven, který vaše venkovní posezení nejen zdokonalí, ale hlavně vydrží mnohem déle. Hlavní je totiž trvanlivost nábytku, který je vystavený povětrnostním podmínkám. Na tento nábytek si jednoduše pořídíte venkovní nepromokavé sedáky, které nemusíte kvůli každému malému deštíku uklízet a budete mít hotovo. Venkovní posezení nemůže být dokonalejší.