Každý rodič dobře ví, že se děti rády schovávají. A nejlépe tam, kam se dospělí nevejdou a nepřekazí jim možnost mít fantastický úkryt, který je malých rozměrů – tedy ideální pouze pro nich. Vyplývá z toho tedy skutečnost, že byste z všech okolností měli doma vlastnit stan pro děti, který se pro nich stane pevností, ve které si užijí kopec legrace.

procházení tunelu

1 Vhodný na doma i na ven

Všechny stany (nebo domečky pro děti) jsou skladné a vhodné i na použití do domácnosti. Děti si jich zamilují především díky barevnému motivu nebo i pohádkové bytosti, kterou tolik milují.

Rozměry těchto stanů jsou vhodné výlučně pro děti, takže jim poskytnou jistotu, že jich v nich žádný dospělý nebude otravovat nebo se domáhat dovnitř.

2 Skvělý přístřešek na zahradu

V létě je nejlepší doba na to, strávit na zahradě tolik času, kolik jen můžete. Vyhnout se však silnému sluníčku nelze snadno, co je však někdy opravdu nutné. Přístřešek dětem můžete poskytnout i na místě, na kterém svítí slunce prakticky celý den, a to i bez toho, abyste tam umístili nějaký slunečník.

Všechny domky nebo stany jsou ideálním řešením, jak se schovat před sluníčkem a mít na chvíli stín, který vaše děti zchladí.

Nezapomínejte na to, že díky tomu, že je možné ho snadno přemístit, ho využijete i na koupališti nebo na dovolené u vody. Vaše děti dostatečně ochrání a třeba si v něm i na chvíli pospí.
lucerny u stanu

3 Varianty, kterým neodoláte

Zalíbit se vašim dětem může i nabídka tunelů, které tolik milují a vyhledávají převážně na dětském hřišti. Vynikající je na nich právě to, že jich lze snadno připevnit k vašemu stanu a ozvláštnit si tak vstup do něho o netradiční chodbu. Nemějte obavy z toho, že v nich budou mít vaše děti málo kyslíku, protože je zpravidla každý typ vybavený okénkem nebo síťkou, přes kterou se k nim dostane dostatek vzduchu a větrání.

Tím pádem si můžou jejich pevnost užívat i v době největších pařáků a klidně i kdykoliv přemístit tam, kde se právě rozhodnou hrát si.