Chcete-li vylepšit nebo omladit svůj vzhled, ale plastické chirurgii se chcete vyhnout obloukem, máte na výběr z celé řady neinvazivních procedur. Díky tomu, že působí pouze „zvenčí“, není kvůli nim třeba podstoupit narkózu a dlouhodobou rekonvalescenci. Jsou bolestivé jen minimálně nebo vůbec a v podstatě jsou přirozenější než chirurgické zásahy. Jejich nevýhodou je menší a krátkodobější účinek, takže pokud budete chtít zákroky opakovat, vaše konto potrápí podobně jako plastická chirurgie.
nahá žena
Kosmetika je věda
Vybrat tu správnou proceduru nebo kombinaci více postupů navíc není vůbec jednoduché, je třeba hledat skutečné odborníky, které vaši pleť řádně vyšetří a najdou vám zcela individuální řešení. Pro někoho, kdo chce prostě jen vyhladit vrásky bez zbytečných řečí, to tedy může být nepříjemné překvapení.
operatéři při práci
Od vrásek po celulitidu
Nejde však zdaleka jen o obličej. Neinvazivní zákroky můžou vylepšit i vaši postavu, zeštíhlit problémové partie a odstranit celulitidu. Moderní liposukce využívá ochlazování tukových buněk a výsledky jsou prý úžasné, jde však o docela drahou srandu (přes 10 000 Kč). Chytré přístroje existují už i pro lymfodrenáž a detoxikaci. K zeštíhlení můžete využít třeba také rázové vlny nebo vysokofrekvenční pole. A pokud chcete investovat i do svých nejintimnějších partií a udělat tak radost hlavně partnerovi, za speciální intimní radiofrekvenční ultrazvuk zaplatíte 4 000 Kč.
Bezbolestně už jde dnes dělat skoro cokoliv, alespoň podle marketingových sdělení. Místo botoxu si nechte udělat neinvazivní lifting. Bez bolesti se můžete nechat i kompletně a trvale epilovat. A galvanická ultrazvuková žehlička vám dokonale vyčistí pleť. „Žehlička“ je jen obrazné pojmenování.
bodliny na náušnici
Krásná prsa něco stojí
Když se řekne plastická chirurgie, jako první vás nejspíš napadnou umělá prsa. I přes bolestivost a cenu zákroku jde stále o jednu z nejčastějších kosmetických úprav. Už zdaleka nejde jen to, mít bujné poprsí jako Pamela v Pobřežní hlídce. Úpravy jsou často nenápadné a pomáhají hlavně cítit se ve svém těle lépe. Nicméně pořád je to invazivní zákrok. Tomu se můžete vyhnout cvičením, používáním zpevňujících krémů nebo třeba pomocí mezoterapie, která hydratuje, zpevní a vypne pokožku prsou.
Tvrzení, že pro krásu se musí trpět, je očividně už pasé. Kliniky dbají na to, aby procedury byly příjemné a jejich účinek okamžitý. Jediné, na co si tak musíte dát pozor, je nezískat na zkrášlovacích procedurách závislost.