Každý z nás se někdy dostane do situace, kdy nemůže řídit. Ať už je to ze zdravotních důvodů, nebo díky požitému alkoholu. V takové situaci Vám nezbývá, než jet veřejnou dopravou a auto tam nechat. Pokud se Vám taková varianta nelíbí, tak neváhejte a oslovte firmu, která se postará o Vaše auto a Vaší maličkost. Odvoz vozu je léty prověřená firma, která má v tomto oboru ty nejlepší zkušenosti na trhu.

odvoz (5)

Alkohol, nečekané zranění, či jiný postih, se kterým nemůžete řídit auto, je vždy nepříjemný. Pokud však znáte tuto osvědčenou firmu, nemusíte mít strach. Tato firma je přímo na tyto situace vytvořená a pomáhá se zákazníkům z těžkých situací dostat.

Pokud se do některé ze zmíněných situací dostanete, tak nikdy neriskujte a radši si zavolejte pomoc. Jednoduše stačí vytočit číslo firmy a začít si vyřizovat odvoz. Na druhé straně telefonu Vám ihned odpoví dispečer, který s vámi začne zapeklitou situaci řešit. Nejdříve mu sdělíte základní informace, odkud kam chcete odvést a jaký typ vozu máte. Poté Vám dispečer sdělí, v jaký čas by Vás mohla posádka odvést a zda Vám daný čas vyhovuje. Pokud budete souhlasit s časem odvozu, tak Vám dojde SMS zpráva, ve které budou základní informace o posádce. Jde o tovární značku a typ vozidla, se kterým posádka dojdete. Díky těmto informacím budete hned vědět, že auto, které přijíždí, jede pro Vás.

odvoz (6)

Po příjezdu posádky vystoupí jeden řidič, který půjde s Vámi k vozu a opíše stav kilometrů na tachometru. Poté mu sdělíte směr jízdy a můžete vyrazit. Po dojetí k Vašemu domu se s řidičem finančně vyrovnáte a jejich služba končí. Vy budete mít auto v bezpečí domova a nebudete riskovat nebezpečnou jízdu.

Pokud se tedy dostanete do nepříjemné situace, díky které nebudete moct řídit auto, tak se obraťte na tyto služby. Zaručeně budete s odvozem spokojeni a doporučíte ho i svým přátelům a rodině.