Laser game nadchlo už mnoho lidí různých věkových kategorií, protože se opravdu jedná o skvělou zábavu, jenž by si měl alespoň jednou za život vyzkoušet každý.

Laser game v Praze

Unikátní zážitek

V dnešní době je na výběr z mnoha zážitků, jenž můžete prožívat s přáteli či rodinou. Každému se libí něco jiného, a proto samozřejmě musí vybírat každá parta zvlášť. Ovšem jestliže si chcete užít netradiční zábavu, která se hodí i pro rodinu, tak stačí vyrazit nalaser game. Nemusíte se bát o dopravu, protože přímo před areálem je parkoviště, a proto budete mít kde nechat Vaše auto.

DSC_0193

Parkování je do 4 hodin zdarma, přičemž není problém si připlatit delší dobu. Klidně můžete tento zážitek dát někomu jako dárek například na narozeniny, což je umožněno díky dárkovým poukazům. Sami uvidíte, že Vás začne hraní bavit, přičemž jako věrný člen dostanete slevu, takže ve finále zaplatíte méně. Nemusíte se bát ani svého věku, protože tato zábava je určena pro každého bez věkového omezení. Nic proto nebrání tomu, aby tento areál navštívila i rodina s dětmi, protože je zde čeká vybavené zázemí, což je výhoda.

Začátečník

Každý dělá něco jednou poprvé, což znamená, že každý, kdo začne s laser game musí podstoupit svou první hru. Rozhodně se nemáte čeho bát, protože vše Vám bude předem vysvětleno, a navíc se nebojte na cokoliv zeptat, pokud Vám něco nebude jasné, nebo se budete chtít o něčem informovat. Jak už bylo zmíněno, tak je tato hra pro každého, přičemž ji hraje spousta žen. Následně si stačí jen vzít do ruky danou zbraň a obléci si vestu, jenž má speciální senzory.

skupina

Aby byla hra vyrovnaná pro všechny hráče, tak existuje několik herních módů, jenž jsou určeny i pro naprosté začátečníky. Princip dané hry pochopíte velice rychle, přičemž hlavní pointou většinou bývá strefovat se do nepřítele a zároveň plnit další úkoly. Při tom si užijete kromě spousty zábavy adrenalin. Nezapomeňte při týmových hrách ani spolupracovat, protože to je velice důležité. K hraní nepotřebujete žádné speciální dovednosti.