Pokud se chcete dostat rychle a komfortně na místo, které je vzdáleno tisíc kilometrů, tak ve většině případů budete volit jako dopravu leteckou, protože to je pochopitelné, že nebudete chtít strávit v autě či v autobuse desítky hodin. Někdy ale budete litovat, že jste raději nejeli autobusem, protože někdy můžete cestovat letadlem místo tří hodin, taky deset hodin a to v případě, když dopravní společnost zaviní nějakou chybu, vzhledem ke které nemůže vaše letadlo vzlétnout a vy nemůžete v daný den nikam letět nebo na místě zjistíte nepředpokládané zpoždění, nestihnete vás navazující spoj v podobě dalšího letadla, mezipřistání a pak nestihnete třeba důležitou pracovní schůzku nebo jedete třeba s rodinou na poznávací zájezd či dovolenou a takhle se vám to všechno velmi zkomplikuje a budete z toho akorát tak naštvaní a otrávení. Informace o tom, co budete dělat, když letadlo budeme zpoždění, najdete u nás . My vám vždy ve všem pomůžeme, to si piště na sto procent.

zoufalost

Důležité informace

My vám toho můžeme nabídnout vám více, než si myslíte. Nabízíme vám všechny informace, o různých společnostech, jaké mají váhové limity, jaké byly změny v limitu a podobně. Máme pro vás i nové plánované linky, které jsou například z Bratislavy a Košic a dále skvělé informace o kompenzaci a celkové výše. Nabízíme vám i bezplatné hlídání vašeho letu, pokud se nechcete zdržovat a zjišťovat, jestli váš let splňuje všechny podmínky kompenzace, tak služba hlídání budoucího letu, která je bezplatná se bude vám moc líbit. Stačí se zaregistrovat a my všechno budeme dělat za vás zdarma. Jakmile všechno proběhne, tak budete vědět, jestli máte nárok na kompenzaci nebo ne.

cestující

Nejlepší na tom všem je, že všechno děláme zdarma. Pak se s vámi vyrovnáme, až potom, co vám společnost vyplatí vaší finanční kompenzaci. Nebudete tak hlavně nic riskovat.